Proces produkcji

Angażując się w tak wymagający obszar zastosowań dzianin jakim są wyroby dla sportowców, musimy nieustannie dbać o wysoką jakość. Na jakość składają się:
  • Ludzie - pracują z nami doskonali fachowcy branży dziewiarskiej ze znajomością rynku i potrzeb klienta,
  • Park maszynowy i procesy produkcyjne - stosujemy sprawdzone sprawdzone i nowoczesne maszyny firm Terrot i Meyer.
  • Surowce - zaopatrujemy się również w najlepsze gatunkowo przędze, między innymi Coolmax, Thermolite, Tactel i Meryl.

Jako producent dzianin wiemy, że zajmujemy szczególną pozycję. Nie tworzymy finalnego produktu, ale stanowimy ważne ogniwo w łańcuchu producentów tekstyliów. Jakość naszych dzianin przenosi się na jakość wyrobów, które zostaną z nich później uszyte. Jeśli ich parametry będą najwyższe, to łatwiej będzie z nich uzyskać najwyższej jakości produkt finalny.

Dlatego ściśle kontrolujemy jakość w każdym punkcie procesu produkcyjnego. Począwszy od wyboru dostawców, z którymi współpracujemy, surowców, po maszyny i odpowiednio wyszkolony personel. Jako jedni z nielicznych jesteśmy Państwu w stanie zaoferować dzianiny oparte o prawdziwe przędze Coolmax. Dysponujemy również certyfikatami producentów potwierdzającymi poprawność stosowania zastrzeżonych oznaczeń do naszych dzianin. Etykiety producentów są dołączane do dzianin w formie etykiet, które następnie można dołączyć do produktu finalnego.

W efekcie Państwa wyrób, tj. różnego rodzaju tekstylia - odzież sportowa, robocza, wyczynowa, bielizna - stanowi wyższą wartość dla potencjalnego odbiorcy, gdy jest oznaczony rozpoznawalnymi markami, takimi jak np. Coolmax.