O firmie

Janmar to firma rodzinna założona w 1971 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży dziewiarskiej pozwoliło nam dostrzec, jak bardzo istotnym czynnikiem dla naszych klientow jest wysoka jakość produktu.
Produkowane przez nas dzianiny spełniają najwyższe wymogi jakościowe i wytrzymałościowe, co czyni je idealnym materiałem do wyrobu ubiorów sportowych.
Nieustannie doskonalimy nasze produkty podążając za światowym rozwojem technologii dziewiarskich, co procentuje kontraktami z największymi koncernami produkującymi odzież sportową. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym firmy Terrot i Mayer. Jesteśmy polskim liderem w produkcji najwyższej jakości dzianin poliestrowych przeznaczonych do wyrobu odzieży sportowej różnych dyscyplin. Nasza oferta to szeroki wachlarz możliwości wzorniczych i produkcyjnych. Miesięcznie produkujemy 150 000 metrów dzianin, z czego 50% stanowi eksport.

Współpraca z nami to gwarancja najlepszej jakości obsługi naszego zleceniodawcy. Każdy klient, zarówno mniejszy jak i potentat w produkcji odzieży, traktowany jest indywidualnie. Stworzyliśmy zaawansowany system kontroli, który pozwala na uzyskanie informacji o zamawianym produkcie na każdym etapie procesu produkcyjnego. Takie podejście gwarantuje pełną satysfakcję klienta, oraz spełnienie wszystkich jego potrzeb.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i skłoni do współpracy właśnie z nami.

Nasze dzianiny konfekcjonowane są dla firm takich jak:

  • Erima,
  • Hummel,
  • Kappa,
  • Puma,
  • Umbro
  • i wielu innych.