Fitness

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, postanowiliśmy istniejącą już ofertę dzianin sportowych, poszerzyć o dzianiny elastyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Oferujemy:

  • dzianiny gładkie lub jednostronnie drapane,
  • barwienie według Pantone,
  • możliwość zadruku,
  • nanoszenie apretury Clariant (Switzerland):
    • hydrofilowa (doskonałe odprowadzanie wilgoci),
    • zmiękczająca.

Do produkowanych przez nas dzianin, dodajemy etykiety gwarantujące oryginalność ich pochodzenia. Zaopatrujemy się w najlepsze gatunkowo przędze, między innymi Coolmax, Thermolite, Thermocool, Tactel i Meryl.

Dzianiny na odzież fitness

Tworzone przez nas dzianiny fitness odznaczają się wysoką jakością. Są to materiały wytrzymałe, ale jednocześnie delikatne i miękkie. Dodatkowo, dzięki odpowiedniemu wykończeniu, posiadają właściwość odprowadzania wilgoci. Uszyta z naszych dzianin odzież fitness, doskonale dopasowuje się do ciała, odpowiednio podkreślając sylwetkę.

Dzianiny na odzież termoaktywną

W naszej bogatej ofercie dzianin elastycznych oferujemy również dzianiny na bieliznę termo-aktywną (second skin). Odpowiedni skład, gramatura oraz wykończenie sprawiają, że nasze dzianiny idealnie nadają się do produkcji pierwszej warstwy bielizny termo-aktywnej. Odznaczają się niebywałą delikatnością i miękkością oraz funkcją sprawnego odprowadzania wilgoci.

Dzianiny na legginsy

Oferta dzianin elastycznych, to nie tylko materiały odpowiednie na odzież fitness, czy bieliznę funkcyjną, ale również dzianiny idealnie stworzone do produkcji szerokiej gamy legginsów: od sportowych, po eleganckie, czy wyszczuplające. Stosowane przez nas najwyższej jakości przędze sprawiają, że legginsy wykonane z naszych dzianin są miękkie i przyjemne w dotyku. Ich skład sprawia, że doskonale dopasowują się do ciała a tym samym, idealnie podkreślają sylwetkę. Odpowiednie wykończenie zaś sprawia, że są to dzianiny „oddychające” – doskonale odprowadzające wilgoć.

Dzianiny na bieliznę modelującą

Oferujemy bogatą gamę dzianin znajdujących szereg zastosowań w produkcji odzieży sportowej, codziennej, jak i również bielizny do zadań specjalnych. Proponowane przez nas dzianiny przeznaczone na bieliznę modelującą, mają odpowiednio dobrany skład i stopień elastyczności. Dzięki temu, doskonale spełniają swoją funkcję, wysmuklając sylwetkę. Właściwości odprowadzania wilgoci, sprawiają, że skóra „oddycha”. Oferujemy dzianiny o różnym stopniu elastyczności.